Blacha na rąbek – idealna na pokrycie dachowe i elewację
Panele z blachy na rąbek to coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnej elewacji stosowanej powszechnie w Polskich jak i zagranicznych domach.

Panele z blachy na rąbek to coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnej elewacji stosowanej powszechnie w Polskich jak i zagranicznych domach.

Panele nadają nowoczesny i unikalny charakter designu  zarówno dachu jak i elewacji. Jest to ponadczasowy wybór nadający się do różnych stylów budownictwa. Wynikiem tego jest różnorodna gama kolorów blach dostępnych na rynku.

Blacha na rąbek stojący jest to nic innego jak blacha płaska wyposażona w stojące pionowe rąbki- stąd jej nazwa. Śledząc historię dekarstwa , już w 1280r rąbek został zastosowany na dachu katedry Hildersheim. Jest to idealny przykład obrazujący trwałość tego produktu. Blacha na rąbek nadaje się do dachów wentylowanych łukowych oraz płaskich. 

Jeżeli chcesz uzyskać w swoim domu ponadczasowy design lub przeprowadzić modernizację swojego budynku jest to idealny pomysł. Idealnie sprawdzą się do tego neutralne kolory w minimalistycznym stylu. Wszelakie odcienie szarości, antracyt, czerń, biel a także blacha drewnopodobna multigloss, Złoty Dąb czy też Ciemny Orzech.

Data wpisu: 

2022-11-09

Kategoria:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Przeczytaj też

image

Krak-Steel na targach Resta 2024

Przedstawicielki naszej firmy uczestniczyły w renomowanych targach branży budowlanej - RESTA 2024, które odbyły się od 25 do 27 kwietnia 2024 r. w Wilnie, na Litwie. RESTA jest największym wydarzeniem…
image

Targi Kipsala International Building Centre

W Krak-Steel konsekwentnie podnosimy swoje kompetencje oraz poszerzamy horyzonty biznesowe poprzez udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych. Od 21 do 24 marca 2024 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Budowlanych…
image

Krak-Steel na targach ROOF SOLAR CRAFT

Luty był dla naszego zespołu niezwykle intensywny i pełen wyjątkowych doświadczeń. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w prestiżowym międzynarodowym wydarzeniu - targach ROOF SOLAR CRAFT, zorganizowanych w PVA EXPO w Pradze. To…