Blacha na rąbek – idealna na pokrycie dachowe i elewację
Panele z blachy na rąbek to coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnej elewacji stosowanej powszechnie w Polskich jak i zagranicznych domach.

Panele z blachy na rąbek to coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnej elewacji stosowanej powszechnie w Polskich jak i zagranicznych domach.

Panele nadają nowoczesny i unikalny charakter designu  zarówno dachu jak i elewacji. Jest to ponadczasowy wybór nadający się do różnych stylów budownictwa. Wynikiem tego jest różnorodna gama kolorów blach dostępnych na rynku.

Blacha na rąbek stojący jest to nic innego jak blacha płaska wyposażona w stojące pionowe rąbki- stąd jej nazwa. Śledząc historię dekarstwa , już w 1280r rąbek został zastosowany na dachu katedry Hildersheim. Jest to idealny przykład obrazujący trwałość tego produktu. Blacha na rąbek nadaje się do dachów wentylowanych łukowych oraz płaskich. 

Jeżeli chcesz uzyskać w swoim domu ponadczasowy design lub przeprowadzić modernizację swojego budynku jest to idealny pomysł. Idealnie sprawdzą się do tego neutralne kolory w minimalistycznym stylu. Wszelakie odcienie szarości, antracyt, czerń, biel a także blacha drewnopodobna multigloss, Złoty Dąb czy też Ciemny Orzech.

Data wpisu: 

2022-11-09

Kategoria:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Przeczytaj też

image

Krak-Steel na targach Blechexpo, Schweisstec

Międzynarodowe targi Blechexpo i Schweisstec w Stuttgarcie cieszą się wysoką pozycją na arenie międzynarodowej oraz zyskują coraz większe znaczenie dla branży obróbki blachy. Jest to jedyne na świecie wydarzenie łączące…
image

Targi Made in Steel 2023

Udział w targach Made in Steel 2023, trwających od 9 do 11 maja 2023 roku w Mediolanie, okazał się dla naszego przedsiębiorstwa niezwykle owocny. Przybyliśmy tam z myślą o tym,…
image

Życzenia świąteczne

Życzymy państwu, aby ten świąteczny czas był okazją do radości i spędzenia czasu z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi. Niech te szczególne dni obfitują w piękne chwile i niosą nadzieję na…