Targi Kipsala International Building Centre
W Krak-Steel konsekwentnie podnosimy swoje kompetencje oraz poszerzamy horyzonty biznesowe poprzez udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych.

W Krak-Steel konsekwentnie podnosimy swoje kompetencje oraz poszerzamy horyzonty biznesowe poprzez udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych.

Od 21 do 24 marca 2024 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Budowlanych zorganizowanych w Kipsala International Building Centre w Rydze.

Targi te są ważnym wydarzeniem dla branży budowlanej i branż pokrewnych. Przyciągając firmy i ekspertów z całego świata. Wydarzenie to było dla nas okazją do obserwacji najnowszych trendów i nawiązania kontaktów biznesowych.

Udział w Międzynarodowych Targach Budowlanych pozwolił nam na czerpanie wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań w zakresie budownictwa. To idealna okazja do utrzymania się na bieżąco z ewolucją branży i adaptacji do jej dynamicznie zmieniającego się środowiska.

Wiele korzyści przyniosły nam spotkania z branżystami z krajów bałtyckich, wschodniej i zachodniej Europy, a nawet Azji. Dzięki temu możemy oferować swoim Klientom produkty najwyższej jakości, zgodne ze światowymi trendami.

Data wpisu: 

2024-03-26

Kategoria:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Przeczytaj też

image

Targi Kipsala International Building Centre

W Krak-Steel konsekwentnie podnosimy swoje kompetencje oraz poszerzamy horyzonty biznesowe poprzez udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych. Od 21 do 24 marca 2024 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Budowlanych…
image

Krak-Steel na targach ROOF SOLAR CRAFT

Luty był dla naszego zespołu niezwykle intensywny i pełen wyjątkowych doświadczeń. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w prestiżowym międzynarodowym wydarzeniu - targach ROOF SOLAR CRAFT, zorganizowanych w PVA EXPO w Pradze. To…
image

Dach Forum Kielce

Dach Forum Kielce, odbywające się w tym roku 12 i 13 stycznia, to największe w Polsce targi branży pokryć dachowych. Kongres został skierowany do wszystkich, chcących zgłębić swoją wiedzę o…