Krak-Steel na targach ROOF SOLAR CRAFT
Uczestniczyliśmy w prestiżowym międzynarodowym wydarzeniu - targach ROOF SOLAR CRAFT w Pradze.

Luty był dla naszego zespołu niezwykle intensywny i pełen wyjątkowych doświadczeń. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w prestiżowym międzynarodowym wydarzeniu – targach ROOF SOLAR CRAFT, zorganizowanych w PVA EXPO w Pradze.

To unikalne wydarzenie na skalę światową, które łączy w sobie trzy różne branże: energii odnawialnych, drewnianych konstrukcji oraz dekarską. Na uwagę zasługuje fakt, że targi gromadzą wiodące przedsiębiorstwa, producentów z sektora dekarskiego cenionych na arenie międzynarodowej. Skala wydarzenia pozwala na wymianę doświadczeń, nawiązanie nowych partnerstw biznesowych oraz przede wszystkim identyfikację nowych trendów i możliwości dla sektora.

W Krak-Steel aktywnie współpracujemy z licznymi firmami dachowymi na terenie całej Polski dlatego wiemy, jak ważne jest śledzenie najnowszych trendów i innowacji w branży.

Obecność na tym wydarzeniu była dla nas okazją do spotkania z przedstawicielami wielu firm oraz z innowatorami z różnych części świata. Umożliwiło nam to pogłębienie wiedzy i zrozumienia branży dekarskiej, a także poznanie nowych trendów i innowacyjnych rozwiązań. 

Przeniesienie tych doświadczeń na grunt naszej codziennej pracy pozwoli nam na dalsze podnoszenie standardów naszych usług, a przede wszystkim na dostarczanie naszym klientom produktów odpowiadających najnowszym trendom i oczekiwaniom rynku.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje targów! Z pełnym przekonaniem możemy potwierdzić, że uczestnictwo w tego typu wydarzeniach pozwala nam na ciągłe doskonalenie oferty dla naszych klientów!

Data wpisu: 

2024-02-19

Kategoria:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Przeczytaj też

image

Targi Kipsala International Building Centre

W Krak-Steel konsekwentnie podnosimy swoje kompetencje oraz poszerzamy horyzonty biznesowe poprzez udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych. Od 21 do 24 marca 2024 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Budowlanych…
image

Krak-Steel na targach ROOF SOLAR CRAFT

Luty był dla naszego zespołu niezwykle intensywny i pełen wyjątkowych doświadczeń. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w prestiżowym międzynarodowym wydarzeniu - targach ROOF SOLAR CRAFT, zorganizowanych w PVA EXPO w Pradze. To…
image

Dach Forum Kielce

Dach Forum Kielce, odbywające się w tym roku 12 i 13 stycznia, to największe w Polsce targi branży pokryć dachowych. Kongres został skierowany do wszystkich, chcących zgłębić swoją wiedzę o…