Targi Budownictwa i Architektury – BUDMA 2023
Targi BUDMA to czas biznesowych spotkań, prezentacji innowacyjnych rozwiązań, nowości rynkowych, zdobycia cennej wiedzy.

Byliśmy na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023, które trwały od 31 stycznia do 3 lutego 2023 roku w Poznaniu.

Targi BUDMA to czas biznesowych spotkań, prezentacji innowacyjnych rozwiązań, nowości rynkowych, zdobycia cennej wiedzy. To wyjątkowa okazja na nawiązanie globalnych relacji handlowych oraz miejsce na debatę o wyzwaniach ważnych dla branży.

Oczywiście nie mogło tam także zabraknąć przedstawicieli z firmy KRAK-STEEL. Targi budowlane Budma 2023 to ponad 600 firm z Polski i 25 innych krajów świata. Przez 4 dni pokazywane są na nich nowości produktowe. To największe tego typu targi w Europie Środkowo-Wschodniej.

To blisko 30 konferencji, pokazów i warsztatów. Każde z tych wydarzeń ma przybliżać i podejmować aktualności z branży budowlanej. Do zobaczenia na targach w 2024 roku.

Data wpisu: 

2023-02-08

Kategoria:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Przeczytaj też

image

Krak-Steel na targach Blechexpo, Schweisstec

Międzynarodowe targi Blechexpo i Schweisstec w Stuttgarcie cieszą się wysoką pozycją na arenie międzynarodowej oraz zyskują coraz większe znaczenie dla branży obróbki blachy. Jest to jedyne na świecie wydarzenie łączące…
image

Targi Made in Steel 2023

Udział w targach Made in Steel 2023, trwających od 9 do 11 maja 2023 roku w Mediolanie, okazał się dla naszego przedsiębiorstwa niezwykle owocny. Przybyliśmy tam z myślą o tym,…
image

Życzenia świąteczne

Życzymy państwu, aby ten świąteczny czas był okazją do radości i spędzenia czasu z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi. Niech te szczególne dni obfitują w piękne chwile i niosą nadzieję na…