Targi Budownictwa i Architektury – BUDMA 2023
Targi BUDMA to czas biznesowych spotkań, prezentacji innowacyjnych rozwiązań, nowości rynkowych, zdobycia cennej wiedzy.

Byliśmy na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023, które trwały od 31 stycznia do 3 lutego 2023 roku w Poznaniu.

Targi BUDMA to czas biznesowych spotkań, prezentacji innowacyjnych rozwiązań, nowości rynkowych, zdobycia cennej wiedzy. To wyjątkowa okazja na nawiązanie globalnych relacji handlowych oraz miejsce na debatę o wyzwaniach ważnych dla branży.

Oczywiście nie mogło tam także zabraknąć przedstawicieli z firmy KRAK-STEEL. Targi budowlane Budma 2023 to ponad 600 firm z Polski i 25 innych krajów świata. Przez 4 dni pokazywane są na nich nowości produktowe. To największe tego typu targi w Europie Środkowo-Wschodniej.

To blisko 30 konferencji, pokazów i warsztatów. Każde z tych wydarzeń ma przybliżać i podejmować aktualności z branży budowlanej. Do zobaczenia na targach w 2024 roku.

Data wpisu: 

2023-02-08

Kategoria:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Przeczytaj też

image

Krak-Steel na targach Resta 2024

Przedstawicielki naszej firmy uczestniczyły w renomowanych targach branży budowlanej - RESTA 2024, które odbyły się od 25 do 27 kwietnia 2024 r. w Wilnie, na Litwie. RESTA jest największym wydarzeniem…
image

Targi Kipsala International Building Centre

W Krak-Steel konsekwentnie podnosimy swoje kompetencje oraz poszerzamy horyzonty biznesowe poprzez udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych. Od 21 do 24 marca 2024 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Budowlanych…
image

Krak-Steel na targach ROOF SOLAR CRAFT

Luty był dla naszego zespołu niezwykle intensywny i pełen wyjątkowych doświadczeń. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w prestiżowym międzynarodowym wydarzeniu - targach ROOF SOLAR CRAFT, zorganizowanych w PVA EXPO w Pradze. To…