Targi Budownictwa i Architektury – BUDMA 2023
Targi BUDMA to czas biznesowych spotkań, prezentacji innowacyjnych rozwiązań, nowości rynkowych, zdobycia cennej wiedzy.

Byliśmy na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023, które trwały od 31 stycznia do 3 lutego 2023 roku w Poznaniu.

Targi BUDMA to czas biznesowych spotkań, prezentacji innowacyjnych rozwiązań, nowości rynkowych, zdobycia cennej wiedzy. To wyjątkowa okazja na nawiązanie globalnych relacji handlowych oraz miejsce na debatę o wyzwaniach ważnych dla branży.

Oczywiście nie mogło tam także zabraknąć przedstawicieli z firmy KRAK-STEEL. Targi budowlane Budma 2023 to ponad 600 firm z Polski i 25 innych krajów świata. Przez 4 dni pokazywane są na nich nowości produktowe. To największe tego typu targi w Europie Środkowo-Wschodniej.

To blisko 30 konferencji, pokazów i warsztatów. Każde z tych wydarzeń ma przybliżać i podejmować aktualności z branży budowlanej. Do zobaczenia na targach w 2024 roku.

Data wpisu: 

2023-02-08

Kategoria:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Przeczytaj też

image

Targi Made in Steel 2023

Udział w targach Made in Steel 2023, trwających od 9 do 11 maja 2023 roku w Mediolanie, okazał się dla naszego przedsiębiorstwa niezwykle owocny. Przybyliśmy tam z myślą o tym,…
image

Życzenia świąteczne

Życzymy państwu, aby ten świąteczny czas był okazją do radości i spędzenia czasu z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi. Niech te szczególne dni obfitują w piękne chwile i niosą nadzieję na…
image

Targi Budownictwa i Architektury – BUDMA 2023

Byliśmy na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023, które trwały od 31 stycznia do 3 lutego 2023 roku w Poznaniu. Targi BUDMA to czas biznesowych spotkań, prezentacji innowacyjnych rozwiązań,…