Krak-Steel w czołówce innowacyjności – targi ROOF EXPO
Uczestniczyliśmy w ROOF EXPO - renomowanym wydarzeniu, które gromadzi liderów rynku dachowego.

Przedstawiciele naszej firmy wzięli udział w jednym z najważniejszych wydarzeń w branży dekarskiej – ROOF EXPO, Międzynarodowych Targach Dachów, które odbyły się w dniach 7-9 grudnia 2023 roku na terenie PTAK WARSAW EXPO.

Polska branża dekarska utrzymuje wysoką pozycję na światowej arenie pod względem jakości, pomimo rosnących kosztów i skomplikowanej sytuacji gospodarczej.

ROOF EXPO to renomowane wydarzenie, które gromadzi liderów rynku dachowego. Targi te stanowią elitę europejskiej branży targowej.

Międzynarodowe uznanie ROOF EXPO sprzyja tworzeniu nowych relacji biznesowych i zacieśnianiu istniejących. Tutaj zarówno wystawcy, jak i odwiedzający mają okazję do wymiany cennych informacji oraz do zapoznania się z innowacyjnymi sposobami wykorzystania stali w branży dekarskiej.

Dla nas, w Krak-Steel, niezmiernie ważne jest ciągłe doskonalenie i dążenie do jeszcze lepszych wyników. Naszym celem jest zapewniać najwyższą satysfakcję klientów z oferowanych przez nas usług i produktów.

Dlatego uczestnictwo w ROOF EXPO to dla nas nie tylko szansa na prezentację naszych rozwiązań, ale także możliwość zdobycia nowej wiedzy i inspiracji, które przekładają się na rozwój naszej firmy oraz zadowolenie naszych klientów.

Data wpisu: 

2023-12-19

Kategoria:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Przeczytaj też

image

Krak-Steel na targach Resta 2024

Przedstawicielki naszej firmy uczestniczyły w renomowanych targach branży budowlanej - RESTA 2024, które odbyły się od 25 do 27 kwietnia 2024 r. w Wilnie, na Litwie. RESTA jest największym wydarzeniem…
image

Targi Kipsala International Building Centre

W Krak-Steel konsekwentnie podnosimy swoje kompetencje oraz poszerzamy horyzonty biznesowe poprzez udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych. Od 21 do 24 marca 2024 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Budowlanych…
image

Krak-Steel na targach ROOF SOLAR CRAFT

Luty był dla naszego zespołu niezwykle intensywny i pełen wyjątkowych doświadczeń. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w prestiżowym międzynarodowym wydarzeniu - targach ROOF SOLAR CRAFT, zorganizowanych w PVA EXPO w Pradze. To…