Krak-Steel na targach Blechexpo, Schweisstec
Wzięliśmy udział w międzynarodowych targach Blechexpo, Schweisstec w Stuttgarcie.

Międzynarodowe targi Blechexpo i Schweisstec w Stuttgarcie cieszą się wysoką pozycją na arenie międzynarodowej oraz zyskują coraz większe znaczenie dla branży obróbki blachy.

Jest to jedyne na świecie wydarzenie łączące w sobie prezentację komplementarnych technologii obróbki blachy oraz technik jej łączenia.

Celem targów jest prezentacja całego łańcucha procesów obróbki blach za pomocą metod na zimno, metod termicznych, jak i mechanicznych- cięcia, spajania i łączenia.

Wszystko to odbywa się w jasnych, nowoczesnych halach w Messe Stuttgart, gdzie przedstawiciele poszczególnych firm mają doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Nowe współprace to nie jedyna zaleta targów w Stuttgarcie. Oprócz tego uczestnicy zdobywają wiedzę na temat najnowocześniejszych oraz najwydajniejszych technologii.

Nasza firma idzie z duchem czasu i stawia na rozwój, dlatego też takie wydarzenia jak Blechexpo są dla nas wartościowe.

Data wpisu: 

2023-11-28

Kategoria:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Przeczytaj też

image

Krak-Steel na targach Resta 2024

Przedstawicielki naszej firmy uczestniczyły w renomowanych targach branży budowlanej - RESTA 2024, które odbyły się od 25 do 27 kwietnia 2024 r. w Wilnie, na Litwie. RESTA jest największym wydarzeniem…
image

Targi Kipsala International Building Centre

W Krak-Steel konsekwentnie podnosimy swoje kompetencje oraz poszerzamy horyzonty biznesowe poprzez udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych. Od 21 do 24 marca 2024 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Budowlanych…
image

Krak-Steel na targach ROOF SOLAR CRAFT

Luty był dla naszego zespołu niezwykle intensywny i pełen wyjątkowych doświadczeń. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w prestiżowym międzynarodowym wydarzeniu - targach ROOF SOLAR CRAFT, zorganizowanych w PVA EXPO w Pradze. To…