Krak-Steel na targach Blechexpo, Schweisstec
Wzięliśmy udział w międzynarodowych targach Blechexpo, Schweisstec w Stuttgarcie.

Międzynarodowe targi Blechexpo i Schweisstec w Stuttgarcie cieszą się wysoką pozycją na arenie międzynarodowej oraz zyskują coraz większe znaczenie dla branży obróbki blachy.

Jest to jedyne na świecie wydarzenie łączące w sobie prezentację komplementarnych technologii obróbki blachy oraz technik jej łączenia.

Celem targów jest prezentacja całego łańcucha procesów obróbki blach za pomocą metod na zimno, metod termicznych, jak i mechanicznych- cięcia, spajania i łączenia.

Wszystko to odbywa się w jasnych, nowoczesnych halach w Messe Stuttgart, gdzie przedstawiciele poszczególnych firm mają doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Nowe współprace to nie jedyna zaleta targów w Stuttgarcie. Oprócz tego uczestnicy zdobywają wiedzę na temat najnowocześniejszych oraz najwydajniejszych technologii.

Nasza firma idzie z duchem czasu i stawia na rozwój, dlatego też takie wydarzenia jak Blechexpo są dla nas wartościowe.

Data wpisu: 

2023-11-28

Kategoria:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Przeczytaj też

image

Krak-Steel na targach ROOF SOLAR CRAFT

Luty był dla naszego zespołu niezwykle intensywny i pełen wyjątkowych doświadczeń. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w prestiżowym międzynarodowym wydarzeniu - targach ROOF SOLAR CRAFT, zorganizowanych w PVA EXPO w Pradze. To…
image

Dach Forum Kielce

Dach Forum Kielce, odbywające się w tym roku 12 i 13 stycznia, to największe w Polsce targi branży pokryć dachowych. Kongres został skierowany do wszystkich, chcących zgłębić swoją wiedzę o…
image

Krak-Steel w czołówce innowacyjności – targi ROOF EXPO

Przedstawiciele naszej firmy wzięli udział w jednym z najważniejszych wydarzeń w branży dekarskiej - ROOF EXPO, Międzynarodowych Targach Dachów, które odbyły się w dniach 7-9 grudnia 2023 roku na terenie…