Kornelia Mikołajewska najszybsza w Tour de Pologne Amatorów
Jesteśmy dumni będąc jedną z firm wspierających rozwój obiecującej, młodej zawodniczki.

Kornelia Mikołajewska okazała się najszybsza w swojej kategorii wiekowej K-1 na trasie tegorocznego wyścigu Tour de Pologne Amatorów. Wyprzedziła druga na mecie zawodniczkę z kategorii aż o kilkanaście minut, w klasyfikacji generalnej zajmując wysokie, czwarte miejsce. 

Tour de Pologne Amatorów to jeden z największych i najbardziej prestiżowych wyścigów kolarskich w Polsce. W tegorocznej, dwunastej edycji zawodów, na odcinku trasy Tour de Pologne w okolicach Arłamowa rywalizowało ponad 1300 osób.

Uczestnicy mieli do pokonania 75 wymagających kilometrów naszpikowanych podjazdami. Dodatkowo rywalizację utrudniał padający deszcz.

Kornelia Mikołajewska (UKS Copernicus Toruń CCC – SMS Toruń) pokonała dystans w 2:31:19, jadąc ze średnią prędkością prawie 30 kilometrów na godzinę. Szybciej od niej do mety dojechały tylko znacznie bardziej doświadczone zawodniczki, z wyższych kategorii wiekowych. 

Jesteśmy dumni z tego, że jako Krak-Steel możemy być jedną z firm wspierających jej rozwój sportowy. Trzymamy kciuki za tą młodą zawodniczkę i za rozwój jej kariery sportowej.

Więcej informacji o starcie Kornelii można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej miasta i gminy Niepołomice.

Data wpisu: 

2022-08-03

Kategoria:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Przeczytaj też

image

Targi Made in Steel 2023

Udział w targach Made in Steel 2023, trwających od 9 do 11 maja 2023 roku w Mediolanie, okazał się dla naszego przedsiębiorstwa niezwykle owocny. Przybyliśmy tam z myślą o tym,…
image

Życzenia świąteczne

Życzymy państwu, aby ten świąteczny czas był okazją do radości i spędzenia czasu z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi. Niech te szczególne dni obfitują w piękne chwile i niosą nadzieję na…
image

Targi Budownictwa i Architektury – BUDMA 2023

Byliśmy na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023, które trwały od 31 stycznia do 3 lutego 2023 roku w Poznaniu. Targi BUDMA to czas biznesowych spotkań, prezentacji innowacyjnych rozwiązań,…