Kornelia Mikołajewska najszybsza w Tour de Pologne Amatorów
Jesteśmy dumni będąc jedną z firm wspierających rozwój obiecującej, młodej zawodniczki.

Kornelia Mikołajewska okazała się najszybsza w swojej kategorii wiekowej K-1 na trasie tegorocznego wyścigu Tour de Pologne Amatorów. Wyprzedziła druga na mecie zawodniczkę z kategorii aż o kilkanaście minut, w klasyfikacji generalnej zajmując wysokie, czwarte miejsce. 

Tour de Pologne Amatorów to jeden z największych i najbardziej prestiżowych wyścigów kolarskich w Polsce. W tegorocznej, dwunastej edycji zawodów, na odcinku trasy Tour de Pologne w okolicach Arłamowa rywalizowało ponad 1300 osób.

Uczestnicy mieli do pokonania 75 wymagających kilometrów naszpikowanych podjazdami. Dodatkowo rywalizację utrudniał padający deszcz.

Kornelia Mikołajewska (UKS Copernicus Toruń CCC – SMS Toruń) pokonała dystans w 2:31:19, jadąc ze średnią prędkością prawie 30 kilometrów na godzinę. Szybciej od niej do mety dojechały tylko znacznie bardziej doświadczone zawodniczki, z wyższych kategorii wiekowych. 

Jesteśmy dumni z tego, że jako Krak-Steel możemy być jedną z firm wspierających jej rozwój sportowy. Trzymamy kciuki za tą młodą zawodniczkę i za rozwój jej kariery sportowej.

Więcej informacji o starcie Kornelii można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej miasta i gminy Niepołomice.

Data wpisu: 

2022-08-03

Kategoria:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Przeczytaj też

image

Targi Kipsala International Building Centre

W Krak-Steel konsekwentnie podnosimy swoje kompetencje oraz poszerzamy horyzonty biznesowe poprzez udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych. Od 21 do 24 marca 2024 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Budowlanych…
image

Krak-Steel na targach ROOF SOLAR CRAFT

Luty był dla naszego zespołu niezwykle intensywny i pełen wyjątkowych doświadczeń. Mieliśmy możliwość uczestniczyć w prestiżowym międzynarodowym wydarzeniu - targach ROOF SOLAR CRAFT, zorganizowanych w PVA EXPO w Pradze. To…
image

Dach Forum Kielce

Dach Forum Kielce, odbywające się w tym roku 12 i 13 stycznia, to największe w Polsce targi branży pokryć dachowych. Kongres został skierowany do wszystkich, chcących zgłębić swoją wiedzę o…